Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Poptávka 11.08.2015

Přijmu dentální hygienistku

Přijmu dentální hygienistku na částečný úvazek, případně na plný úvazek - část úvazku jako zubní instrumentářka v nově vybudované ordinaci ve Staňkově u Plzně.

matous.reznicek@seznam.cz, Matouš Řezníček, 379 492 430

Zaměstnání Nabídka 05.08.2015

DH - Brno

Přijmeme dentální hygienistku na částečný úvazek.
DENTAMEDIKA.cz - MUDr. Tomáš Sojka - Zubní Brno
www.DentaMedika.cz

info@dentamedika.cz, MUDr. Tomáš Sojka, 543239067

Zaměstnání Nabídka 04.08.2015

Dentální hygienistka BRNO

Do zubní ordinace ALTADENT v Brně (sever) , hledáme nového člena týmu:) úvazek, pracovní dny na domluvě. Samostatná ordinace DH vybavena přímo na míru pro DH. Kyrety Deppeler, LM, ergonomie ordinace pro práci bez asistence, klimatizace, vzdělávání, hodní šéfové :)
Požadujeme příjemné vystupování, PEČLIVOST a schopnost pracovat v týmu. Vzdělání v oboru, praxe není podmínkou tedy i pro absolventy (zaškolení)
V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu s fotografií na prace@altadent.cz

prace@altadent.cz, Simona Češková DiS., 734421379

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 18.05.2015

Nabídka práce pro hygienistku v Meziboří

Do moderně vybavené ordinace se zaměřením na chirurgii a implantologii v Meziboří přijmeme na plný či částečný úvazek dentální hygienistku ochotnou se stále zdokonalovat ve svém oboru. Své životopisy zasílejte na email: renata.markova@dentes.cz. Pro bližší informace volejte na telefonní číslo: 734 233 267.

renata.markova@dentes.cz, Renata Marková, 734233267

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv