Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 06.09.2018

Dentální hygienistka Kutná Hora

Přijmeme do našeho týmu dentální hygienistku na 1-2 dny v týdnu. Spolupráce se dvěma lékaři. Nástup možný ihned nebo po dohodě. 
Bližší info na dckh@centrum.cz nebo tel.: 774577431

dckh@centrum.cz, Martin Obešlo, 774577431

Zaměstnání Nabídka 02.09.2018

Dentální hygienistka

Do našeho týmu v Kladně přijmu DENTÁLNÍ HYGIENISTKU na plný, možno i částečný úvazek. Praxe výhodou. Požaduji pečlivost, spolehlivost, zájem o obor. Nabízím flexibilní pracovní dobu, vlastní ordinaci, podporu v dalším vzdělávání. Nástup možný od 1. října. CV posílejte na email: info@ip-dental.cz

petrlikova.i@seznam.cz, Ivona Petrlíková, 605894821

Zaměstnání Nabídka 01.09.2018

Hledáme sympatickou dentální hygienistku v centru Prahy

Rádi přijmeme dentální hygienistku na částečný úvazek do zubní ordinace Mikroskopické Stomatologie. Nabízíme velmi dobré finanční ohodnocení ,práce s EMS master piezon, kyretami Hu-Friedy, lupovými brýlemi a mikroskopem. Samozřejmostí je přístup k odborné literatuře.Pravidelné konzultace s lékařem školitelem.Více informací naleznete na http://www.lecba-zubu.cz/
CV prosím zasílejte na info@lecba-zubu.cz
Děkujeme za Váš zájem

info@lecba-zubu.cz, Aleš Zápotocký, +420 730 995 846

Zaměstnání Nabídka 23.08.2018

Hledáme kolegyně

Rozšiřujeme pracovní tým na soukromé Rodinné klinice M, s.r.o. v Brně o dentální hygienistku a zubní instrumentářku (zdr.sestru) k 1.9.2018. Praxe není podmínkou, ale výhodou. Naše podmínky: úsměv, pečlivost, zájem o obor a chuť do práce a samozřejmě odbornou způsobilost.
Nabízíme nové - moderní zázemí s širokou klientelou, vlídnými, milými kolegy a šéfy. Po zapracování firemní benefity (stravenky, obědy, výhodný tel. tarif a další)
Své životopisy prosím zasílejte na email a my se Vám rádi ozvem

rodinnaklinikam@gmail.com, Zuzana Musilová, 773985632

Zaměstnání Nabídka 16.08.2018

Dentanela s.r.o.

Do zavedené moderně vybavené stomatologické praxe v centru Prahy na Karlově náměstí přijmeme dentální hygienistku s příjemným vystupováním a zájmem o obor,na HPP nebo částečný úvazek.Nabízíme přátelské pracovní prostředí,zajímavé platové ohodnocení a další benefity.Nástup možný dle dohody.Vaše CV zasílejte na e-mail: dentanela@dentanela.cz

dentanela@dentanela.cz, Dentanela s.r.o., 233375683

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv