Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 13.01.2020

Přijmeme dentální hygienistku

Stomatologie Dvořák na Praze 6, přijme do svého týmu dentální hygienistku na 3 dny v týdnu. Nabízíme motivační platové ohodnocení, pěkné prostředí v příjemném a mladém kolektivu, zavedenou klientelu a skvělé technické vybavení. Nástup možný ihned. Svůj životopis zašlete na e-mail dent.med@seznam.cz.

dent.med@seznam.cz, Jan Dvořák

Zaměstnání Nabídka 28.12.2019

Hledá se dentální hygienistka do Mikulova

Do moderního stomatologického centra v Mikulově přijmeme dentální hygienistku se zájmem o obor. Nabízíme placené stáže, moderní vybavení a postupy (GBT), mladý kolektiv, parodontolog na pracovišti, velmi dobré platové podmínky s podílem na zisku a další zaměstnanecké benefity. Možno pracovat na částečný i plný úvazek. Nástup od 6/2020 nebo dohodou Své životopisy zasílejte na e-mail: jm.man@centrum.cz, www.mikrodentalstudio.cz

jm.man@centrum.cz, Josef Macháň, 724710210

Zaměstnání Nabídka 06.12.2019

Hygienistka Praha 5

Do soukromé ordinace dentální hygieny na Praze 5 - Anděl, příjmu šikovnou, spolehlivou a samostatně pracující dentální hygienistku. Výše pracovního úvazku dle předchozí domluvy. Pohovor možný po telefonické domluvě.
Těším se na Vás:)
www.kristinabendlova.cz

Kristina Bendlova, 605503390

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 03.12.2019

Pronájem ordinace

Pronajmeme 1 ordinaci vhodnou ke stomatologii. Nabízíme veškeré služby k pronájmu: internet, recepci, sterilizační místnost včetně autoklávu, RTG ( OPG, Cephalo + 3D),terasu, kuchyň s kvalitním kávovarem, bez křesla. Cena 50.000Kč včetně služeb.

Ve vedlejších ordinacích je ortodoncie a dentální hygiena.
Krásná lokalita Praha 2, v blízkosti Vyšehradu.

bednarova@orto-kolesova.cz, Pavlína Bednářová, 739317248

Zaměstnání Nabídka 03.11.2019

Přijmu dentální hygienistku v Teplicích

Přijmeme do privátní stomatologické praxe se zaměřením na parodontologii dentální hygienistku. Praxe se nachází v centru Teplic. Požadujeme vstřícnost, spolehlivost a zájem o obor. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle: 733 560 956 nebo na emailu: ordinace@havedent.cz.

ordinace@havedent.cz, MUDr. Jaroslava Havelková, 733560956

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv