Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 03.11.2019

Přijmu dentální hygienistku v Teplicích

Přijmeme do privátní stomatologické praxe se zaměřením na parodontologii dentální hygienistku. Praxe se nachází v centru Teplic. Požadujeme vstřícnost, spolehlivost a zájem o obor. V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle: 733 560 956 nebo na emailu: ordinace@havedent.cz.

ordinace@havedent.cz, MUDr. Jaroslava Havelková, 733560956

Zaměstnání Nabídka 14.10.2019

Dentální hygienistka / hygienista

Ortodontická ordinace v Praze 2 hledá šikovnou hygienistku, jejímž úkolem bude:

Seznamování pacientů jak a jakými prostředky je možné léčit zuby a jak předcházet jejich onemocnění, poradenství pacientům v oblasti výživy a zdravého životného stylu. Odstraňovaní zubního kamene, povlaků a pigmentací. Vykonávání souvisejících administrativních prací. Provádění bělení zubů. Práce s českými a zahraničními klienty zubní kliniky podle aktuálních potřeb.

U nás můžete pracovat na plný i částečný úvazek ( záleží na domluvě), budete mít stabilní práci v malém a sympatickém kolektivu a budete pracovat v krásném pracovním prostředí.

Výhodné platové podmínky jsou samozřejmostí.
Nastoupit můžete ihned!

info@kolesova.cz, Pavlína Bednářová, 739317248

Zaměstnání Nabídka 14.10.2019

Přijmeme dentální hygienistku

Stomatologie Dvořák na Praze 6 přijme do svého týmu dentální hygienistku na 3 dny v týdnu. Nabízíme motivační platové ohodnocení, pěkné prostředí v příjemném a mladém kolektivu, zavedenou klientelu a skvělé technické vybavení. Nástup možný ihned. Svůj životopis zašlete na e-mail dent.med@seznam.cz.

dent.med@seznam.cz, Jan Dvořák

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 14.10.2019

Pronájem zubní ordinace

V nově založené klinice z roku 2017 pronajmeme dvě ordinace v nadstandartním vybavení A-dec 400 křeslo. K dispozici io RTG, Gendex, OPG, Keffalo, mikroskop Zeiss Opmi pico, Vistascan
Moderně zařízená ordinace s ergonomicky zařízeným vybavením, s ZIRC systémem.
Na klinice je možná spolupráce s dentálními hygienistkami.
Možnost využití zařízené recepce, čekárny s dětským koutkem, sterilizační místnosti, terasy pro pacienty i pro personál.

info@stomatologie-horakova.cz, Dana Kvapilova, 775365761

Zaměstnání Nabídka 14.10.2019

Přijmeme dentální hygienistku Praha 5

Jsme moderní zaběhnutá ordinace na Praze 5, v Jinonicích, a rádi přijmeme do našeho týmu dentální hygienistku.
Úvazek: dle dohody
Mladý, nekonfliktní kolektiv
Kontakt: viktor.kolarik@dentisto.cz
Přijďte na kafe!
www.dentisto.cz

viktor.kolarik@dentisto.cz, Viktor Kolařík, 603503315

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv