Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 25.03.2019

Dentální hygienistka Poliklinika Úvaly

Stomatologické oddělení Polikliniky Úvaly přijme dentální hygienistku na částečný pracovní úvazek do samostatné ordinace (případně možnost pronájmu ordinace). Nabízíme práci v moderně vybavené ordinaci pod vedením zkušeného lékaře. Přátelské prostředí, kvalitní finanční ohodnocení, benefity včetně mobilního tel. pro soukromé účely a stravenek, podporu vzdělávání. Podrobnosti probereme při osobním pohovoru.

jiri-mares@email.cz, Jiří Mareš, +420777311933

Zaměstnání Nabídka 21.03.2019

Dentální hygienistka Brno-Bystrc

Do zavedené stomatologické ordinace v Brně-Bystrci hledáme dentální hygienistku na zkrácený pracovní úvazek. Pro více info prosím volat, nebo mail

igor.tejkal@seznam.cz, Igor Tejkal, 774554276

Zaměstnání Nabídka 07.03.2019

Hledá se dentální hygienistka do Mikulova

Do moderního stomatologického centra v Mikulově přijmeme dentální hygienistku se zájmem o obor. Nabízíme placené stáže, moderní vybavení, mladý kolektiv, velmi dobré platové podmínky s podílem na zisku a další zaměstnanecké benefity.
Své životopisy zasílejte na e-mail: jm.man@centrum.cz, www.mikrodentalstudio.cz

josefmachan.man@gmail.com, Josef Macháň

Zaměstnání Poptávka 05.03.2019

Hledáme dentální hygienistku - Pardubice

Do zavedeného zubního centra v Pardubicích přijmeme dentální hygienistku, a to z počátku na dva až tři dny v týdnu. Nabízíme motivační ohodnocení, práci v nově vybaveném moderním prostředí, v mladém kolektivu. Nabízíme možnost růstu, vzdělávání se, vlastní klientely, k čemuž vytvoříme podmínky. Požadujeme slušné vystupování, pečlivost a chuť se posouvat kupředu.

rodinnezubnicentrum@gmail.com, Milan Burdych, 724935963

Zaměstnání Nabídka 05.03.2019

Dentální hygienistka

Ortodontická ordinace v Praze 2 hledá šikovnou hygienistku, jejímž úkolem bude:

Seznamování pacientů jak a jakými prostředky je možné léčit zuby a jak předcházet jejich onemocnění, poradenství pacientům v oblasti výživy a zdravého životného stylu. Odstraňovaní zubního kamene, povlaků a pigmentací. Vykonávání souvisejících administrativních prací. Provádění bělení zubů. Práce s českými a zahraničními klienty zubní kliniky podle aktuálních potřeb.

U nás můžete pracovat na plný i částečný úvazek ( záleží na domluvě), budete mít stabilní práci v malém a sympatickém kolektivu a budete pracovat v krásném pracovním prostředí.
Výhodné platové podmínky jsou samozřejmostí, protože si svých zaměstnanců vážíme.
Nastoupit můžete ihned

info@kolesova.cz, Pavlína Bednářová, 739317248

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv