Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 10.07.2018

Brigáda

Pro klienta z oblasti zdravotních pojišťoven realizujeme soubor akcí pro děti i dospělé v zoologických zahradách v Čechách a na Moravě.
Na tuto roadshow poptáváme dentální hygienistku s edukativním programem na téma prevence a správného čistění zubů mířené především na děti

Máme zájem o:
- ukázat edukativní a zábavnou formou dentální hygienu
- ukázky, jak si správně čistit zuby (např. na modelu zubů)

Součástí akce budou i další doplňkové aktivity a soutěže zaměřené na prevenci a zdravý životní styl.

Celým programem bude provádět moderátor
Z akce budou mediální výstupy a bude prezentováno, že proběhla ve spojení se zoologickou zahradou a případně s vaší ordinací

Timing - Termíny zatím nejsou spárované s lokacemi, jelikož jsme ve fázi výběrového řízení.
- jednodenní zábavné dny v období 11.8. - 22.9., tj. 8 akcí (7x sobota, 1x neděle)
- akce bude půldenní (v rozmezí od 12 do 18h).

Cena:
300,- Kč/hodina

tomas@m-ocean.cz, Tomáš Dědovský, 775972874

Zaměstnání Nabídka 08.07.2018

Dentální hygienistka

Do zubní ordinace v Praze 10 Vršovicích přijmeme na částečný pracovní úvazek dentální hygienistku (i absolventku). Nabízíme práci na 20 hodin týdně (pondělí, středy a event. i čtvrtky).
Požadujeme zájem o obor, profesionální a příjemné vystupování.
Nabízíme možnost odborného růstu v moderně vybavené ordinaci, zajímavé finanční ohodnocení a práci v přátelském kolektivu. Nástup od 1. 9. 2018 nebo dle dohody.

ordinace@profident-sc.cz, Edgar Oganessian, +420/724773687

Zaměstnání Nabídka 02.07.2018

Práce pro dentální hygienistku na plný úvazek

Dentální klinika Jan Stuchlík přijme dentální hygienistku na plný úvazek.
Požadujeme motivaci, komunikativnost, příjemné vystupování, chuť se dále vzdělávat a zdokonalovat, znalost cizího jazyka na komunikativní úrovni je nezbytná.

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu, příjemné prostředí moderní budovy v centru Prahy, nadstandardní vybavení ordinace, podporu dalšího vzdělávání, práci na plný úvazek, značný přísun klietů. Nadstandardní platové podmínky. Nástup ideálně od 1.9.2018. Pozice je vhodná i pro absolventy. Své dotazy a životopisy prosím posílejte na adresu: marketa.flekova@drstuchlik.cz. Více informací o klinice na www.drstuchlik.cz.

marketa.flekova@drstuchlik.cz, Markéta Fleková

Zaměstnání Nabídka 30.06.2018

Dentální hygienistka střední Čechy

V Litoměřicich jen 40 min. od Prahy se nachází naše zavedené, moderně vybavené pracoviště čekající na šikovnou a pracovitou dentální hygienistku.I absolventku zaučíme a zajistíme kvalitní vzdělávací kurzy. Hygienistka by mohla pracovat na plný i částečný úvazek s možností flexibility pracovní doby i dnů v týdnu. Výše výdělku bude závislá i na obratu. Nástup dle dohody, možný ihned nebo po prázdninách. Těšíme se na vaše CV, které prosím posílejte na níže uvedený e-mail.

bartunkova@zubart.cz, Marketa Bartunkova, 606237997

Zaměstnání Nabídka 25.06.2018

Dentální hygienistka

Hledáme dentální hygienistku do moderně vybavené ordinace ve Staré Boleslavi na částečný úvazek. Klientela zajištěna, možno i s ubytováním. Ordinace je umístěna v rodinném domě, nedaleko autobusového nádraží. Přivítáme i studentku, či maminku na mateřské dovolené.

ordinace.vankova@centrum.cz, Věra Vaňková MUDr., 602191943

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv