Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 07.03.2019

Hledá se dentální hygienistka do Mikulova

Do moderního stomatologického centra v Mikulově přijmeme dentální hygienistku se zájmem o obor. Nabízíme placené stáže, moderní vybavení, mladý kolektiv, velmi dobré platové podmínky s podílem na zisku a další zaměstnanecké benefity.
Své životopisy zasílejte na e-mail: jm.man@centrum.cz, www.mikrodentalstudio.cz

josefmachan.man@gmail.com, Josef Macháň

Zaměstnání Poptávka 05.03.2019

Hledáme dentální hygienistku - Pardubice

Do zavedeného zubního centra v Pardubicích přijmeme dentální hygienistku, a to z počátku na dva až tři dny v týdnu. Nabízíme motivační ohodnocení, práci v nově vybaveném moderním prostředí, v mladém kolektivu. Nabízíme možnost růstu, vzdělávání se, vlastní klientely, k čemuž vytvoříme podmínky. Požadujeme slušné vystupování, pečlivost a chuť se posouvat kupředu.

rodinnezubnicentrum@gmail.com, Milan Burdych, 724935963

Zaměstnání Nabídka 05.03.2019

Dentální hygienistka

Ortodontická ordinace v Praze 2 hledá šikovnou hygienistku, jejímž úkolem bude:

Seznamování pacientů jak a jakými prostředky je možné léčit zuby a jak předcházet jejich onemocnění, poradenství pacientům v oblasti výživy a zdravého životného stylu. Odstraňovaní zubního kamene, povlaků a pigmentací. Vykonávání souvisejících administrativních prací. Provádění bělení zubů. Práce s českými a zahraničními klienty zubní kliniky podle aktuálních potřeb.

U nás můžete pracovat na plný i částečný úvazek ( záleží na domluvě), budete mít stabilní práci v malém a sympatickém kolektivu a budete pracovat v krásném pracovním prostředí.
Výhodné platové podmínky jsou samozřejmostí, protože si svých zaměstnanců vážíme.
Nastoupit můžete ihned

info@kolesova.cz, Pavlína Bednářová, 739317248

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 03.03.2019

Pronajmu vybavenou ordinaci v Brně

Pronajmu kompletně vybavenou ordinaci v Brně- Slatině. Výborná dostupnost MHD, parkování před domem.

barbara.kral@seznam.cz, Barbara Janu, 604850679

Zaměstnání Nabídka 02.03.2019

Hledáme dentální hygienistku - Plzeň

Přijmeme posilu na pozici dentální hygienistka na 1-2 dny v týdnu do našeho týmu zubní praxe Dental Planet s.r.o. v centru Plzně. Nabízíme příjemný kolektiv, moderní vybavení a možnost vzdělávání. Odměna podílem na zisku. Očekáváme profesionální a aktivní přístup, milé vystupování a spolehlivost. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 737 589 114 nebo e-mailu praxe@dentalplanet.eu

praxe@dentalplanet.eu, MDDr. Kristýna Hrušáková, 737589114

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv