Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 09.01.2019

Nabídka práce - hygienistka

MUDr. Tomáš Vaněk

Jsme zavedená ordinace v Jihlavě s 25 lety zkušeností se soukromým podnikáním v oboru stomatologie. Hledáme do našeho týmu hygienistku, či hygienistky.
Nabízíme plně vybavenou samostatnou ordinaci, moderní techniku, kvalitní nástroje, plnou podporu lékařů, motivované a zodpovědné pacienty, možnost dalšího rozvoje v oboru.
Očekáváme zájem o pacienty, zájem o další posouvání sebe sama, komplexní přístup k hygieně (důraz na spolupráci s lékařem), týmového ducha.

Pro více informací, případně foto ordinace i jiných prostor mě kontaktujte přes e-mail, či na telefonním čísle.
MUDr. Tomáš Vaněk & MDDr. Tomáš Vaněk mladší, ordinace MUDr. Vaňka, Jihlava

tomass.vanek@gmail.com, Tomáš Vaněk, 725795535

Zaměstnání Nabídka 02.01.2019

Hledáme hygienistku

Stomatologie Ambrožovi s.r.o. v Mohelnici (2 zubní lékaři, 1 ortodontista)
Nabízíme pozici dentální hygienistky do rozběhnuté ordinace s dostatkem pacientů, moderní prostředí a vybavení, podíl na zisku, variabilní pracovní doba, vhodně i pro MD, lidský přístup.
V případě zájmu nás můžete kontaktovat přes tel. nebo e-mailem.
MDDr. Zdeněk Ambrož, Stomatologie Ambrožovi s.r.o., Mohelnice

info@ambroz-dental.cz, Zdeněk Ambrož, 732209237

Zaměstnání Nabídka 02.01.2019

Dentální hygienistka - Prostějovsko

Do zubní ordinace v Němčicích nad Hanou přijmeme od února 2019 dentální hygienistku. Požadujeme zájem o obor, příjemné vystupování, samostatnost, praxe vítána ale není podmínkou. Nabízíme stabilní zázemí, příjemný kolektiv, pracoviště DH v samostatné ordinaci, podporu dalšího vzdělávání, možnost práce i na zkrácený úvazek - dle dohody. Případně nabídka stáže/spolupráce pro studentku DH. V případě zájmu zašlete životopis e-mailem.

palenikova.lucie@gmail.com, Lucie Páleníková, 728741357

Zaměstnání Nabídka 02.12.2018

Erpet Medical centrum

Hledá se dentální hygienista (-ka) do naší kliniky ERPET MEDICAL CENTRUM v centru Prahy. Nabízíme práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu. Kvalifikační předpoklady: ukončené studium DH, praxe v oboru
Jiné požadavky: Nutná uživatelská znalost PC, znalost programu Xdent výhodou, požadujeme zájem o obor, příjemné a kultivované vystupování, znalost anglického a jiného jazyka výhodou, spolehlivost. Co nabízíme: Práci na plný úvazek. Odpovídající finanční ohodnocení, podpora vzdělávání a výhody stabilní a prosperující společnosti, zajímavá práce v přátelském kolektivu. Nástup možný ihned.

karolina.sechovska@spvstomatologie.cz, Karolina Sechovská, +420770195710

Zaměstnání Nabídka 24.11.2018

Nabídka práce

Přijmu dentální hygienistku do zubní ordinace v Olomouci. Ordinace je zaměřena na parodontologii a ortodoncii. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel. čísle 608751350 nebo emailem: lemakova@ email.cz
MUDr. Jana Lemáková

lemakova@email.cz, Jana Lemáková, 608751350

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv