Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 21.08.2019

Přijmu dentální hygienistku Ostrava

Do našeho týmu přijmeme dentální hygienistku na HPP. Nástup ihned. Nabízíme práci v příjem-ném kolektivu. Jediné co požadujeme je kladný vztah k práci. Motivace formou procentuálního podílu na zisku. Klientela zvyklá na nadstandartní péči, a také ceny výkonů. Pacientů mnoho.
Pokud jste pracovitá, čeká na Vás plat primáře. K dispozici byt 90 m2 v pěkné lokalitě s výhledem na Lysou horu zdarma. Hradíte pouze energie a vodu.

muller@100matologie.cz, MUDr. Jan Müller, +420596115177, 603455039

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 18.08.2019

Brno - dentální hygienistka

Do zavedené, moderně vybavené praxe v Brně přijmeme druhou dentální hygienistku. Příjemný kolektiv, nadstandardní ohodnocení. Rozsah úvazku 1 až 4 odpoledne, dle domluvy. Více informací o ordinaci na www.DentaMedika.cz. Profesní CV můžete zaslat na info@dentamedika.cz.

info@dentamedika.cz, MUDr. Tomáš Sojka, 543239067

Zaměstnání Nabídka 06.08.2019

Dentální hygienistka ortodoncie Praha 1

Ortodoncie Perfect Smile s.r.o. Praha 1 přijme dentální hygienistku na PÁTKY. Práce na DPP, hezká odměna. Pro kontaktování využijte uvedenou emailovou adresu.

info@perfect-smile.cz, Pavel Fendrych

Zaměstnání Nabídka 31.07.2019

Brno Parodontologie s.r.o.

Do zavedené parodontologické praxe v centru Brna - Parodontologie s.r.o., přijmeme dentální hygienistku na plný pracovní úvazek. Nabízíme práci v mladém kolektivu s možností dalšího vzdělávání. Zájemkyně, prosím, pište na e-mail parodontologie.brno@gmail.com , těšíme se na osobní setkání.

parodontologie.brno@gmail.com, Eva Buchalová, 739 253 233

Zaměstnání Nabídka 23.07.2019

Dentální hygienistka/zubní asistentka

Do ambulantní stomatologické praxe v Praze - Dejvicích hledáme příjemnou milou kolegyni, dentální hygienistku na částečný nebo celý úvazek s nástupem září 2019.
Zpočátku možná kombinace práce zubní hygienistky a zubní sestřičky.
V případě zájmu pošlete CV na mail nebo zavolejte pro upřesnění podmínek.

stomordinace@gmail.com, ERB, spol.s r.o., 602595134

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv