Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 03.03.2019

Pronajmu vybavenou ordinaci v Brně

Pronajmu kompletně vybavenou ordinaci v Brně- Slatině. Výborná dostupnost MHD, parkování před domem.

barbara.kral@seznam.cz, Barbara Janu, 604850679

Zaměstnání Nabídka 02.03.2019

Hledáme dentální hygienistku - Plzeň

Přijmeme posilu na pozici dentální hygienistka na 1-2 dny v týdnu do našeho týmu zubní praxe Dental Planet s.r.o. v centru Plzně. Nabízíme příjemný kolektiv, moderní vybavení a možnost vzdělávání. Odměna podílem na zisku. Očekáváme profesionální a aktivní přístup, milé vystupování a spolehlivost. V případě zájmu nás kontaktujte na tel.: 737 589 114 nebo e-mailu praxe@dentalplanet.eu

praxe@dentalplanet.eu, MDDr. Kristýna Hrušáková, 737589114

Zaměstnání Nabídka 27.02.2019

Dentální hygienistka Beroun

Hledá se další posila do našeho týmu na pozici DENTÁLNÍ HYGIENISTKA. Požadujeme milé vystupování, komunikativnost a nadšení pro práci. Můžeme nabídnout přátelský kolektiv, nové prostory kliniky, špičkové přístroje (Airflow Prophylaxis Master), mezioborová spolupráce, nadstandardní platové podmínky (sdělím zájemcům do zpráv, telefonicky či osobně). Ordinace se nachází v centru Berouna, resp. 15 minut z Prahy. Pacientů máme moc a moc

dentiko@email.cz, Karolina Kováříková, 734822415

Zaměstnání Nabídka 24.02.2019

Dentální hygienistka

Stomatologické centrum Onedent v Brně vzhledem k rozšiřující se klientele přijme do svého teamu dentální hygienistku. Nabízíme práci v moderně a nadstandardně vybavených ordinacích pod vedením zkušených lékařů.
Nabízíme: odpovídající finanční hodnocení (fixní plat + odměna z výsledku z obratu), podpora vzdělávání, zaměstnanecké benefity, přátelské pracovní prostředí, zázemí moderní zavedené kliniky, pacienty naučené docházet na dentální hygienu.
Požadujeme: příjemné vystupování, chuť pracovat a zapálení pro obor, pečlivost, zájem se neustále rozvíjet a vzdělávat, proklientský přístup, loajalitu, týmovou spolupráci, preciznost. Podrobnosti rádi sdělíme při osobním pohovoru. V případě zájmu posílejte CV na e-mail recepce@onedent.cz. Děkuji! Zuzka Bumbálková, Onedent. www.onedent.cz

recepce@onedent.cz, Ing. Zuzana Bumbálková, 775251189

Zaměstnání Nabídka 13.02.2019

Dentální hygienistka Chomutov

Hledáme dentální hygienistku do ordinace v Chomutove. Hygienistka by mohla pracovat na plný i částečný úvazek s možností flexibility pracovní doby i dnů v týdnu.Odborný dohled zajištěn. Nástup možný ihned nebo po dohodě. V případě zájmu prosím kontaktujte.

orikhivskyi@gmail.com, Petro Orikhivskyi, 739376400

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv