Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 31.07.2019

Brno Parodontologie s.r.o.

Do zavedené parodontologické praxe v centru Brna - Parodontologie s.r.o., přijmeme dentální hygienistku na plný pracovní úvazek. Nabízíme práci v mladém kolektivu s možností dalšího vzdělávání. Zájemkyně, prosím, pište na e-mail parodontologie.brno@gmail.com , těšíme se na osobní setkání.

parodontologie.brno@gmail.com, Eva Buchalová, 739 253 233

Zaměstnání Nabídka 23.07.2019

Dentální hygienistka/zubní asistentka

Do ambulantní stomatologické praxe v Praze - Dejvicích hledáme příjemnou milou kolegyni, dentální hygienistku na částečný nebo celý úvazek s nástupem září 2019.
Zpočátku možná kombinace práce zubní hygienistky a zubní sestřičky.
V případě zájmu pošlete CV na mail nebo zavolejte pro upřesnění podmínek.

stomordinace@gmail.com, ERB, spol.s r.o., 602595134

Zaměstnání Nabídka 22.07.2019

Hledáme dentální hygienistku- Varnsdorf

Hledáme dentální hygienistku do našeho týmu PZL, parodontologie, ortodoncie na plný, ev. zkrácený úvazek. Práce v příjemném prostředí, podporujeme další vzdělávání. Možnost nástupu od října 2019, ve Varnsdorfu.

bartlova.vera@centrum.cz, MUDr. Věra Bartlová, 725069024

Zaměstnání Nabídka 16.07.2019

Přijmeme dentální hygienistku Brno

Dobrý den, do soukromé zubní ordinace Apollonia s.r.o. v centru Brna přijmeme dentální hygienistku na plný (možno i zkrácený) úvazek. Životopisy a případné dotazy pište na e-mail: kresalova.m@gmail.com

kresalova.m@gmail.com, Magdalena Křesalová

Zaměstnání Nabídka 10.07.2019

Dentální hygienistka - Brno

Hledám k sobě dentální hygienistku. Práce na celý úvazek. Praxe výhodou. Mladý, příjemný kolektiv. Spolupráce s lékaři. Střídavý provoz v ordinaci se mnou. Práce denně max 7h. Nástup možný srpen/září. Životopisy s fotografií zasílejte na email. Pro více info - email.
Ordinace se nachází v Brně na Hlinkách.

kamibenova@gmail.com, Kamila Bénová, 721154927

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv