Návod přihlášení

Návod na přihlášení/registraci

Vyberte si, zda Vám vyhovuje videonávod nebo preferujete psaný návod s obrázky a odkazy.

Registrace a přihlášení na portálu hygienistky.cz je základním předpokladem pro vkládání profilů a zveřejňování informací.

Ať už jsme na jakékoliv stránce webu hygienistky.cz, tak nahoře vedle loga vidíme tlačítko „přihlásit“.

tlačítko přihlásit

Pod tímto tlačítkem najdeme jak přihlášení, tak i registraci. Po kliknutí na toto tlačítko se dostaneme do formuláře, kde je nahoře možnost přihlášení – stačí vyplnit uživatelské jméno s heslem, potvrdit a jsme přihlášeni.

formulář na přihlášení

Pokud přihlašovací údaje ještě nemáte, je potřeba se registrovat. Formulář pro registraci najdeme hned o kousek níže (případně klikněte sem>>). Portál hygienistky.cz nabízí dva druhy registrace: pro soukromé osoby a pro firmy. Rozdíl je akorát v tom, že firemní registrace vyžaduje navíc jméno a IČO firmy. Jinak konkrétní vyplnění je velmi jednoduché: stačí vyplnit jméno; příjmení; mail, na který Vám po dokončení registrace přijde aktivační kód. Zvolit si uživatelské jméno a heslo, kterým se budete na stránkách přihlašovat. Jméno musí být unikátní a heslo musí mít minimálně 6 znaků.

formulář registrace

Když máme vše vyplněno, potvrdíme tlačítkem  „Zaregistrovat“. Počkáme na aktivační mail a pomocí zaslaného odkazu svůj profil aktivujeme. Pak už se můžeme přihlásit a vkládat profily.

V případě dotazů neváhejte a kontaktujte nás. Spojení na nás najdete v sekci kontakt.

Zpět na návody >> 

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv