Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 09.08.2016

Dentální hygienistka - Tábor

Do zubní ordinace v Táboře přijmu dentální hygienistku na plný nebo částečný úvazek. Motivační ohodnocení formou fixní mzdy a podílu z obratu, příspěvky na vzdělávání, zaměstnanecké benefity, samostatná nová ordinace.
Vhodné i pro budoucí absolventky jako placená praxe s jistotou budoucího zaměstnání.

zubni-ordinace@centrum.cz, MDDr. Ladislav Honsa, 608 600 686

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 05.08.2016

Nabídka práce pro dentální hygienistku BRNO

Příjmeme dentální hygienistku na částečný úvazek v zubní ordinaci v Brně-Žabovřeskách. Nové moderní vybavení, dostatek pacientů, motivační finanční ohodnocení.
Možnost i stážovacího místa pro studenty DH.
Své CV zasílejte na email pvyhlidalova@gmail.com

pvyhlidalova@gmail.com, Petra Vyhlídalová, 727808725

Zaměstnání Nabídka 01.08.2016

Práce pro dentální hygienistku

Do zavedené zubní praxe v obci Šumvald u Uničova hledám dentální hygienistku na částečný úvazek. Info na tel. 777908500, nebo mail. gabrielova.pavlina@email.cz

gabrielova.pavlina@email.cz, Pavlína Gabrielová

Zaměstnání Nabídka 10.07.2016

Hledáme dentální hygienistku

Do zavedené a nově vybavené ordinace v Poličce (1hod 20min autem od Brna) přijmeme dentální hygienistku, absolventku nebo i studentku, na částečný úvazek, případně po domluvě od září 2016 i na celý (při kombinaci 2 dny dentální hygieny, 3 dny sestra u křesla). Vybavení dle nejvyšších požadavků pro dentální hygienu, při dalších požadavcích jsme schopni promptně reagovat.

mudrmartakucerova@seznam.cz, Marta Kučerová, 775724635

Zaměstnání Nabídka 22.06.2016

Dentální hygiena

Přijmeme od září do pracovního poměru dentální hygienistku na plný, nebo částečný úvazek do naší zavedené firmy Pharmacentrum NIKOS s.r.o.v Hradci Králové.

kosinka.josef@gmail.com, Josef Kosinka, 602640250

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv