Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 12.02.2017

Přijmeme dentální hygienistku (okres Trutnov)

Přijmeme dentální hygienistku do zavedené zubní ordinace v Hostinném (okres Trutnov)na plný nebo částečný pracovní úvazek. Nejlépe s praxí, se zájmem o obor a chutí se dál vzdělávat. Nabízíme příjemný pracovní kolektiv, rozsáhlou klientelu a motivující finanční ohodnocení. Pište, prosím, jen na email:ursadiana@seznam.cz

ursadiana@seznam.cz, Diana Stránská Ursachi

Pronájem a prodej ordinace Poptávka 11.02.2017

pronájem a prodej ordinace

Poptávám pronájem ordinace pro dentální hygienistku v Břeclavi a okolí. 7 letá praxe a vlastní klientela. Děkuji za nabídky. tel: 731543191 nebo mail: jarca.hrdova@seznam.cz

jarca.hrdova@seznam.cz, jaroslava hrdová, 731543191

Zaměstnání Nabídka 29.01.2017

Hledám dentální hygienistku

Hledám dentální hygienistku do zubní ordinace v centru Jaroměře, okres Náchod. Prozatím na částečný úvazek, později na plný. Na pracovišti jsou dva zubní lékaři. Dostatek práce bude zajištěn. Termín nástupu je možný od července.
Případné uchazeče, prosím o zaslaní životopisu na mddr.sejvlova@centrum.cz

mddr.sejvlova@centrum.cz, Šárka Šejvlová, 736676934

Zaměstnání Nabídka 26.01.2017

Dentální hygienistka

Do zavedené ordinace v Praze přijmeme dentální hygienistku pro děti a dospělé. Spolupráce se třemi doktory. Znalost AJ a RU velkou výhodou. Nástup možný únor/březen 2017. Pozice je vhodná i pro absolventy. Své profesní životopisy zasílejte na vojavica@gmail.com.

k.marsikova@email.cz, Kateřina Maršíková, 722927473

Zaměstnání Poptávka 23.01.2017

Přijmu dentální hygienistku do ordinace v Bílovci u Ostravy

Přijmu dentální hygienistku do své ordinace v Bílovci u Ostravy. Křeslo pro DH v samostatné místnosti vedle mé ordinace - oddělené posuvnými dveřmi - snadná společná komunikace, konzultace. Částečný či plný úvazek, vysoký podíl na zisku - obojí dle dohody. Nástup možný ihned. Dobrá dostupnost např. z Ostravy po dálnici. Může být absolventka i maminka na MD. S případným ubytováním můžu pomoci. Požaduji spolehlivost a příjemné jednání s pacienty.

dr.zajicek@seznam.cz, MDDr Jan Zajíček, 608859524

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv