Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Poptávka 23.01.2017

Přijmu dentální hygienistku do ordinace v Bílovci u Ostravy

Přijmu dentální hygienistku do své ordinace v Bílovci u Ostravy. Křeslo pro DH v samostatné místnosti vedle mé ordinace - oddělené posuvnými dveřmi - snadná společná komunikace, konzultace. Částečný či plný úvazek, vysoký podíl na zisku - obojí dle dohody. Nástup možný ihned. Dobrá dostupnost např. z Ostravy po dálnici. Může být absolventka i maminka na MD. S případným ubytováním můžu pomoci. Požaduji spolehlivost a příjemné jednání s pacienty.

dr.zajicek@seznam.cz, MDDr Jan Zajíček, 608859524

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 16.01.2017

Nabídka práce pro dentální hygienistku na Praze 4

Do soukrome praxe na Praze 4 (Kacerov) prijmeme dentalni hygienistku.Nastup unor 2017. Sve CV zasilejte na kazisvobodova@seznam.cz, Zubarstvi Svobodovi (www.zusv.cz)

kazisvobodova@seznam.cz, Kazi Svobodová, 604141339

Zaměstnání Nabídka 12.01.2017

Přijmu dentální hygienistku

Do ordinace v Němčicích na Hané (15km od PV, VY i KM) přijmeme dentální hygienistku na částečný úvazek, později možnost rozšíření HPP. Požadujeme vzdělání v oboru, příjemné vystupování, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem. Nástup dle dohody. Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené nebo absolventy. V případě zájmu zašlete své CV na citelus@centrum.cz

palenikova.lucie@gmail.com, Lucie Páleníková

Zaměstnání Nabídka 04.01.2017

Zubní hygienistka

Do zavedené zubní ordinace v Karlových Varech hledáme spolehlivou samostatnou zubní hygienistku.

w.choulikova@seznam.cz, Walentina Choulíková, 353220370

Zaměstnání Nabídka 06.12.2016

Přijmeme dentální hygienistku

Přijmeme dentální hygienistku na plný, případně částečný pracovní úvazek do moderní kliniky na Praze 9 Artstom.cz Spolupráce s více lékaři, odměna 35% ze zisku. Nástup dle domluvy nebo ihned. Požadujeme: praxi v oboru, komunikativnost, pracovitost. Životopis s foto zasílejte na e-mail: artstom@seznam.cz

artstom@seznam.cz, Artiom Kazakov, 777577151

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv