Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 08.06.2016

Dentální hygienistka

Hledám do samostatné ordinace dentální hygienistku. Nyní asi na 70 hodin měsíčně, výhledově i více. Nástup možný ihned. Praha 9 - Vinoř.

burdovadana@seznam.cz, MUDr. Dana Burdová, 724 200 319

Zaměstnání Nabídka 02.05.2016

Hledáme dentální hygienistku do Tábora nebo Písku

Do zavedené ortodontické praxe v Táboře nebo v Písku ( www.rovnatkakolar.cz) přijmeme dentální hygienistku.
Nabízíme plně vybavené pracoviště, motivační ohodnocení, přátelský kolektiv, pestrou práci. Nástup možný ihned.
V případě zájmu prosím pošlete životopis.

kolar.p77@centrum.cz, Petr Kolář. MUDr., 723042629

Zaměstnání Nabídka 02.05.2016

Dentální hygienistka KLADNO

Rádi bychom rozšířili tým naší zubní ordinace v Kladně o svědomitou a pečlivou DENTÁLNÍ HYGIENISTKU.
Nabízím: Příjemný a zkušený kolektiv, kvalitní zázemí, odpovídající finanční ohodnocení, již zavedenou rozsáhlou klientelu a práci na částečný nebo celý úvazek.
Požaduji: Vstřícný přístup k pacientům, pečlivost a samostatnost, ochotu na sobě pracovat a budovat pozitivní obraz celé praxe.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte: m.ullrych@seznam.cz

m.ullrych@seznam.cz, MUDr. Marek Ullrych

Zaměstnání Nabídka 24.04.2016

Hledáme zručnou a spolehlivou zubní hygieničku do mladého týmu.

Do moderní zavedené a rozšiřující se stomatologické ordinace v Praze 10 přijmeme dentální hygienistku/zubní asistentku na zkrácený nebo celý úvazek. Nabízíme příjemné prostředí, zázemí a bezpečí, fixní plat + odměny a věrnostní bonus, platový růst, flexibilní pracovní dobu a v případě zájmu i o víkendu. Požadujeme odbornost, věrnost, pozitivní a slušné vystupování, časovou flexibilitu, komunikativnost, zájem o pacienty, rychlost a samostatnost, 100% nasazení. Vlastní klientela DH a praxe v oboru vítána. Pro spolehlivou DH možnost pronájmu vybavení a samostatné ordinace. Nástup možný ihned. Online ojednávání pacientů. Podívejte se na www.zubybezkazu.cz .Životopisy s fotografií prosím zasílejte na uvedený e-mail.

info@zubybezkazu.cz, MUDr. Robin Fingerhútt, 608044000

Zaměstnání Poptávka 14.04.2016

Dentální hygienistka Olomouc

Dobrý den, hledám zaměstnání jako hygienistka v Olomouci na částečný úvazek (2-3 dny v týdnu). Mám 2 roky praxi, jsem spolehlivá, ochotná a ráda se učím a poznávám nové věci.

esrejmova@seznam.cz, Eva Šrejmová, 732488012

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv