Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 16.01.2017

Nabídka práce pro dentální hygienistku na Praze 4

Do soukrome praxe na Praze 4 (Kacerov) prijmeme dentalni hygienistku.Nastup unor 2017. Sve CV zasilejte na kazisvobodova@seznam.cz, Zubarstvi Svobodovi (www.zusv.cz)

kazisvobodova@seznam.cz, Kazi Svobodová, 604141339

Zaměstnání Nabídka 12.01.2017

Přijmu dentální hygienistku

Do ordinace v Němčicích na Hané (15km od PV, VY i KM) přijmeme dentální hygienistku na částečný úvazek, později možnost rozšíření HPP. Požadujeme vzdělání v oboru, příjemné vystupování, flexibilitu a ochotu učit se novým věcem. Nástup dle dohody. Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené nebo absolventy. V případě zájmu zašlete své CV na citelus@centrum.cz

palenikova.lucie@gmail.com, Lucie Páleníková

Zaměstnání Nabídka 04.01.2017

Zubní hygienistka

Do zavedené zubní ordinace v Karlových Varech hledáme spolehlivou samostatnou zubní hygienistku.

w.choulikova@seznam.cz, Walentina Choulíková, 353220370

Zaměstnání Nabídka 06.12.2016

Přijmeme dentální hygienistku

Přijmeme dentální hygienistku na plný, případně částečný pracovní úvazek do moderní kliniky na Praze 9 Artstom.cz Spolupráce s více lékaři, odměna 35% ze zisku. Nástup dle domluvy nebo ihned. Požadujeme: praxi v oboru, komunikativnost, pracovitost. Životopis s foto zasílejte na e-mail: artstom@seznam.cz

artstom@seznam.cz, Artiom Kazakov, 777577151

Zaměstnání Nabídka 06.12.2016

Dentální hygienistka/sestra/instrumentářka pro zubní ordinaci v Teplicích

Do nově otevírající zubní ordinace v Teplicích hledám do týmu příjemnou, šikovnou a komunikativní kolegyni na pozici zubní sestry, nebo dentální hygienistky.
Vysokoškolské vzdělání, nebo absolvování kurzu zubní instrumentářky nutností. Zkušenosti v oboru, znalost problematiky, vzdělání v oboru dentální hygienistka a schopnost čtyřruční práce jsou vítané.
Nástup 4/2017.
Nabízím příjemné nově zrekonstruované pracovní prostředí a odpovídající ohodnocení.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte na:
mailu: novakpetrmddr@gmail.com, nebo na tel. čísle: +420 720 932 930.
Rovnou můžete na mail zaslat své CV s fotografií.
Děkuji,
MDDr. Petr Novák

novakpetrmddr@gmail.com, MDDr. Petr Novák

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv