Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 14.08.2016

Přijmeme dentální hygienistku (Polička, okr. Svitavy)

Do zavedené a nově vybavené ordinace v Poličce (1hod 20min autem od Brna) přijmeme dentální hygienistku, vhodné i pro absolventku, na částečný úvazek, případně po domluvě i na celý (při kombinaci 2 dny dentální hygieny, 3 dny sestra u křesla). Vybavení dle nejvyšších požadavků pro dentální hygienu, při dalších požadavcích jsme schopni promptně reagovat. Zavedená klientela DH. K dispozici je i byt 3+kk za 5 500Kč + energie/měsíc.

kkzubnilekarstvi@gmail.com, Karolína Kučerová, 774890458

Zaměstnání Nabídka 09.08.2016

Dentální hygienistka - Tábor

Do zubní ordinace v Táboře přijmu dentální hygienistku na plný nebo částečný úvazek. Motivační ohodnocení formou fixní mzdy a podílu z obratu, příspěvky na vzdělávání, zaměstnanecké benefity, samostatná nová ordinace.
Vhodné i pro budoucí absolventky jako placená praxe s jistotou budoucího zaměstnání.

zubni-ordinace@centrum.cz, MDDr. Ladislav Honsa, 608 600 686

Pronájem a prodej ordinace Nabídka 05.08.2016

Nabídka práce pro dentální hygienistku BRNO

Příjmeme dentální hygienistku na částečný úvazek v zubní ordinaci v Brně-Žabovřeskách. Nové moderní vybavení, dostatek pacientů, motivační finanční ohodnocení.
Možnost i stážovacího místa pro studenty DH.
Své CV zasílejte na email pvyhlidalova@gmail.com

pvyhlidalova@gmail.com, Petra Vyhlídalová, 727808725

Zaměstnání Nabídka 01.08.2016

Práce pro dentální hygienistku

Do zavedené zubní praxe v obci Šumvald u Uničova hledám dentální hygienistku na částečný úvazek. Info na tel. 777908500, nebo mail. gabrielova.pavlina@email.cz

gabrielova.pavlina@email.cz, Pavlína Gabrielová

Zaměstnání Nabídka 10.07.2016

Hledáme dentální hygienistku

Do zavedené a nově vybavené ordinace v Poličce (1hod 20min autem od Brna) přijmeme dentální hygienistku, absolventku nebo i studentku, na částečný úvazek, případně po domluvě od září 2016 i na celý (při kombinaci 2 dny dentální hygieny, 3 dny sestra u křesla). Vybavení dle nejvyšších požadavků pro dentální hygienu, při dalších požadavcích jsme schopni promptně reagovat.

mudrmartakucerova@seznam.cz, Marta Kučerová, 775724635

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv