Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 22.06.2016

Dentální hygiena

Přijmeme od září do pracovního poměru dentální hygienistku na plný, nebo částečný úvazek do naší zavedené firmy Pharmacentrum NIKOS s.r.o.v Hradci Králové.

kosinka.josef@gmail.com, Josef Kosinka, 602640250

Zaměstnání Nabídka 08.06.2016

Dentální hygienistka

Hledám do samostatné ordinace dentální hygienistku. Nyní asi na 70 hodin měsíčně, výhledově i více. Nástup možný ihned. Praha 9 - Vinoř.

burdovadana@seznam.cz, MUDr. Dana Burdová, 724 200 319

Zaměstnání Nabídka 02.05.2016

Hledáme dentální hygienistku do Tábora nebo Písku

Do zavedené ortodontické praxe v Táboře nebo v Písku ( www.rovnatkakolar.cz) přijmeme dentální hygienistku.
Nabízíme plně vybavené pracoviště, motivační ohodnocení, přátelský kolektiv, pestrou práci. Nástup možný ihned.
V případě zájmu prosím pošlete životopis.

kolar.p77@centrum.cz, Petr Kolář. MUDr., 723042629

Zaměstnání Nabídka 02.05.2016

Dentální hygienistka KLADNO

Rádi bychom rozšířili tým naší zubní ordinace v Kladně o svědomitou a pečlivou DENTÁLNÍ HYGIENISTKU.
Nabízím: Příjemný a zkušený kolektiv, kvalitní zázemí, odpovídající finanční ohodnocení, již zavedenou rozsáhlou klientelu a práci na částečný nebo celý úvazek.
Požaduji: Vstřícný přístup k pacientům, pečlivost a samostatnost, ochotu na sobě pracovat a budovat pozitivní obraz celé praxe.
V případě zájmu mě prosím kontaktujte: m.ullrych@seznam.cz

m.ullrych@seznam.cz, MUDr. Marek Ullrych

Zaměstnání Nabídka 24.04.2016

Hledáme zručnou a spolehlivou zubní hygieničku do mladého týmu.

Do moderní zavedené a rozšiřující se stomatologické ordinace v Praze 10 přijmeme dentální hygienistku/zubní asistentku na zkrácený nebo celý úvazek. Nabízíme příjemné prostředí, zázemí a bezpečí, fixní plat + odměny a věrnostní bonus, platový růst, flexibilní pracovní dobu a v případě zájmu i o víkendu. Požadujeme odbornost, věrnost, pozitivní a slušné vystupování, časovou flexibilitu, komunikativnost, zájem o pacienty, rychlost a samostatnost, 100% nasazení. Vlastní klientela DH a praxe v oboru vítána. Pro spolehlivou DH možnost pronájmu vybavení a samostatné ordinace. Nástup možný ihned. Online ojednávání pacientů. Podívejte se na www.zubybezkazu.cz .Životopisy s fotografií prosím zasílejte na uvedený e-mail.

info@zubybezkazu.cz, MUDr. Robin Fingerhútt, 608044000

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv