Inzerce

Hledáte práci v oboru dentální hygieny, potřebujete zaměstnance nebo sháníte vybavení ordinace? U nás najdete inzeráty zaměřené na dentální hygienu. Inzerce je rozdělena do kategorií: pronájem a prodej ordinace; vybavení ordinace; zaměstnání. Inzerování je na stránkách hygienistky.cz zcela zdarma, tak neváhejte a oslovte své kolegy.

Pokud si přejete zveřejnit svůj inzerát, týkající se dentální hygieny, klikněte sem>> a nechte se provést systémem přidání nového inzerátu.

Zaměstnání Nabídka 24.04.2016

Hledáme zručnou a spolehlivou zubní hygieničku do mladého týmu.

Do moderní zavedené a rozšiřující se stomatologické ordinace v Praze 10 přijmeme dentální hygienistku/zubní asistentku na zkrácený nebo celý úvazek. Nabízíme příjemné prostředí, zázemí a bezpečí, fixní plat + odměny a věrnostní bonus, platový růst, flexibilní pracovní dobu a v případě zájmu i o víkendu. Požadujeme odbornost, věrnost, pozitivní a slušné vystupování, časovou flexibilitu, komunikativnost, zájem o pacienty, rychlost a samostatnost, 100% nasazení. Vlastní klientela DH a praxe v oboru vítána. Pro spolehlivou DH možnost pronájmu vybavení a samostatné ordinace. Nástup možný ihned. Online ojednávání pacientů. Podívejte se na www.zubybezkazu.cz .Životopisy s fotografií prosím zasílejte na uvedený e-mail.

info@zubybezkazu.cz, MUDr. Robin Fingerhútt, 608044000

Zaměstnání Poptávka 14.04.2016

Dentální hygienistka Olomouc

Dobrý den, hledám zaměstnání jako hygienistka v Olomouci na částečný úvazek (2-3 dny v týdnu). Mám 2 roky praxi, jsem spolehlivá, ochotná a ráda se učím a poznávám nové věci.

esrejmova@seznam.cz, Eva Šrejmová, 732488012

Zaměstnání Nabídka 20.03.2016

Hledáme další skvělou hygienistku - Kladno

Rozšiřující se zubní ordinace Náš zubař v Kladně hledá do týmu další skvělou dentální hygienistku! Pokud se chcete o nabídce dozvědět více, pdf s informacemi ke stažení naleznete zde -

http://www.nas-zubar.eu/storage/files/dh_inzerat.pdf

Případně nás můžete přímo oslovit na dále uvedených kontaktech. Současné info o ordinaci na www.nas-zubar.eu

karnet@nas-zubar.eu, Adam Karnet, 607780219

Zaměstnání Nabídka 12.03.2016

Přijmeme dentální hygienistku - Trutnov

Přijmeme dentální hygienistku (vhodné i pro studenta/ku 3.ročníku) na plný úvazek v nově vznikajících ordinacích v Trutnově. Nabízíme práci v mladém kolektivu, realizaci v oblasti prevence, parodontologie, a možnosti dalšího vzdělávání.

K2 stomatologie s.r.o.
MDDr. Martin Košťál
www.k2stomatologie.cz
info@k2stomatologie.cz

info@k2stomatologie.cz, MDDr. Martin Košťál

Zaměstnání Nabídka 08.03.2016

Přijmeme dentální hygienistku TÁBOR nebo PÍSEK

Do zavedené ortodontické praxe v Táboře a v Písku (www.rovnatkakolar.cz) přijmeme dentální hygienistku na pozici dentální hygienistka / ortodontická asistentka.
Nabízíme plně vybavené pracoviště, motivační ohodnocení, přátelský kolektiv, pestrou práci. Nástup možný ihned.
V případě zájmu prosím zasílejte životopis na: kolar.p77@centrum.cz.

kolar.p77@centrum.cz, Petr Kolář. MUDr., 723042629

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv