Návod články

Návod na vytvoření článku

Vyberte si, zda Vám vyhovuje videonávod nebo preferujete psaný návod s obrázky a odkazy. 

Základem pro vkládání jakéhokoliv příspěvku na stránkách a tedy i článku je být přihlášen. Pokud si nevíte rady s registrací či přihlášením, inspirujte se v návodu zde>>.

Cest, jak se dostat do administrace a vkládat příspěvky je více, univerzální postup je jít přes box „vložit cokoliv“, který najdete téměř na každé stránce portálu hygienistky.cz a najdete jej i na pravém okraji této stránky s návodem (případně klikněte sem>>). Z nabídky si vybereme, co nás zajímá, tedy „Články (Chci uveřejnit odborný článek.)“. Pokud bychom nebyli přihlášeni, tak nás tady systém vyzve k přihlášení. Dostáváme se do administrace, přímo do sekce „Články“.

vložit článek

Pomocí celkem jednoduchého formuláře vyplníme všechny potřebné náležitosti. Jedná se o název článku; úvodní obrázek, který se zobrazuje v seznamu článků. Ideální rozměr obrázku je 130 x 130 px. Systém si poradí i s jinými rozměry, nicméně si daný obrázek upraví a je proto dobré dodržet alespoň čtvercový formát.

Články

Dále ve formuláři vyplníme anotaci, doporučuji použít i formátování – minimálně zarovnání do bloku. Následně doplníme vlastní text článku a opět jej můžeme celkem dobře formátovat. Jedná se například o nadpisy, odrážky a zarovnání. Dále můžeme vkládat obrázky, videa, odkazy atd. Pokud byste potřebovali nějakou úpravu, s kterou byste si nevěděli rady, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.

Články - texty

Poslední částí formuláře je „Poplatek za zveřejnění“, kam vepište částku, kterou jste ochotni za zveřejnění Vašeho článku zaplatit. Nemáme pevně daný ceník, protože chceme zvýhodňovat příspěvky, které jsou pro běžné uživatele portálu hygienistky.cz přínosné. Pokud chcete zveřejnit zajímavý, nekomerční článek a nechcete za něj platit, nebojte se do kolonky vepsat nulu, případně poznámku, která administrátorovi osvětlí, proč by článek měl být zveřejněn zdarma.

Poplatek za zveřejnění

Když máme vše vyplněno, potvrdíme tlačítkem „Uložit“. Každý příspěvek musí schválit administrátor, takže se článek na stránkách neobjeví hned, ale až po tomto schválení.

Nezapomeňte svůj článek sdílet na sociálních sítích a sbírat like.

Samozřejmě v případě potřeby neváhejte a kontaktujte nás. Spojení na nás najdete v sekci kontakt.

Zpět na návody >> 

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv