Návod hygienistky

Návod na vytvoření profilu hygienistky

Vyberte si, zda Vám vyhovuje videonávod nebo preferujete psaný návod s obrázky a odkazy.

Základem pro vkládání jakéhokoliv příspěvku na stránkách a tedy i profilu hygienistky je být přihlášen. Pokud si nevíte rady s registrací či přihlášením, inspirujte se v návodu zde>>.

Cest, jak se dostat do administrace a vkládat příspěvky je více, univerzální postup je jít přes box „vložit cokoliv“, který najdete téměř na každé stránce portálu hygienistky.cz a najdete jej i na pravém okraji této stránky s návodem (případně klikněte sem>>). Z nabídky si vybereme, co nás zajímá, tedy „Hygienistky (Jsem hygienistka a chci vytvořit profil.)“. Pokud bychom nebyli přihlášeni, tak nás tady systém vyzve k přihlášení. Dostáváme se do administrace, přímo do sekce „Profil hygienistky“.

vložit profil hygienistky

Pomocí formuláře vyplníme všechny potřebné náležitosti. Jedná se o jméno s příjmením, případně doplněné o akademické tituly; navazuje část o ordinaci, kde je nejprve potřeba vybrat kraj – podle tohoto údaje je pak možné filtrovat v seznamu hygienistek. Následuje adresa, upozorním na kolonku „Město“, tento údaj se samozřejmě zobrazí v detailu Vašeho profilu, ale také je vidět i v seznamu hygienistek, hned vedle názvu ulice. Záleží na Vás, jak moc chcete místo specifikovat. Jestli u větších měst použijete pouze jméno města, případně jestli jej doplníte o městskou část nebo i o čtvrť. Dále do profilu můžeme doplnit telefonní a mailový kontakt a internetovou adresu.

Profil hygienistky

Dále máme možnost přidat až 10 fotek. První fotka se používá jako profilová. Po nahrání fotek je možné pořadí měnit klasickým přetažením. Profilová fotka je ta, která se zobrazí v přehledu hygienistek a současně se v detailu profilu zobrazí jako první. Systém si poradí s různými rozměry a formáty, ale ideální je použít klasický formát – například JPG a dodržet čtvercový rozměr fotky. Pokud čtvercový rozměr nedodržíte, systém fotku neořízne ani nezkreslí, ale zmenší ji tak, aby se fotka vešla do jí vyhrazeného prostoru.

Profil hygienistky - fotky

Dále můžeme ve formuláři vyplnit textové pole. Sem mohou přijít informace o Vás i o ordinaci, od základního představení až po profesní životopis, můžete doplnit i informace o vybavení ordinace a důvody proč by si měli klienti/pacienti vybrat právě Vás. Doporučuji použít i formátování – například nadpisy, odrážky a zarovnání. Dále je možné vkládat obrázky, videa, odkazy atd. Pokud byste potřebovali nějakou úpravu, s kterou byste si nevěděli rady, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.

Profil hygienistky - text

V další části je možné do profilu doplnit ordinační hodiny. Do jednotlivých polí můžeme vyplnit nejen časové rozmezí, ale i poznámku. Když nějaké pole nevyplníme, tak se nezobrazí. Takže v případě, že chceme zobrazit ucelený týden a neordinujeme každý den, je potřeba do prázdných dní dopsat „zavřeno“ nebo „neordinujeme“. Pokud máte různé ordinační hodiny v sudém a lichém týdnu, stačí odkliknout check box „Všechny týdny stejně“ a zobrazí se pole pro lichý a sudý týden.

Profil hygienistky - ordinační hodiny

Nakonec můžeme přidat i ceník. Je zde několik předdefinovaných úkonů, které můžeme použít – v případě, že budete potřebovat doplnit ceník o další službu, stačí ji vepsat do kolonky „položka“, případně je možné přidat další úkon pomocí kliknutí na tlačítko „přidat položku“. Vedle každé služby je i políčko určené pro cenu. Sem vyplníme pouze číslo a nebudeme vkládat ani mezery – systém totiž bere jen první údaj před mezerou a neakceptuje nic jiného než číslo. Pokud k některé službě nevyplníme cenu, tak se samozřejmě v ceníku vůbec nezobrazí. Doporučuji vyplnit první tři položky ceníku, protože je možné v přehledu hygienistek podle nich řadit jednotlivé profily a někteří pacienti/klienti tohoto řazení využívají.

Profil hygienistky - ceník

Pokud pracujete ve více ordinacích a chcete do profilu přidat další pobočku, tak je to možné přes tlačítko „Přidat ordinaci“. Systém nám rozšíří formulář o „Ordinaci 2“ a to samé, co jsme vyplňovali pro první ordinaci, můžeme vyplnit i pro ordinaci další – takže zase adresa, včetně kontaktu, fotky, textové pole, ordinační hodiny a ceník. A opět bychom mohli přidat další ordinaci.

Profil hygienistky - přidat ordinaci

Když máme vše vyplněno, potvrdíme tlačítkem „Uložit“. Každý příspěvek musí schválit administrátor, takže se profil na stránkách neobjeví hned, ale až po tomto schválení.

Ke každému profilu dentální hygienistky na našem portálu nabízíme i používání emailové adresy na doméně hygienistky.cz, tedy například jmeno.prijmeni@hygienistky.cz. Ke každému profilu můžete mít zdarma jednu emailovou schránku s kapacitou 50 MB. V případě, že si přejete aktivovat tuto službu, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme najít volnou emailovou adresu.

Nezapomeňte také svůj profil sdílet na sociálních sítích a sbírat like.

Zpět na návody >>

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv