Návod inzerce

Návod na vytvoření inzerátu

Vyberte si, zda Vám vyhovuje videonávod nebo preferujete psaný návod s obrázky a odkazy.

Základem pro vkládání jakéhokoliv příspěvku na stránkách a tedy i inzerátu je být přihlášen. Pokud si nevíte rady s registrací či přihlášením, inspirujte se v návodu zde>>.

Možností, jak se dostat do administrace a vkládat příspěvky je více, univerzální postup je jít přes box „vložit cokoliv“, který najdete téměř na každé stránce portálu hygienistky.cz a najdete jej i na pravém okraji této stránky s návodem (případně klikněte sem>>). Z nabídky si vybereme, co nás zajímá, tedy „Inzerce (Chci inzerovat.)“. Pokud bychom nebyli přihlášeni, tak nás tady systém vyzve k přihlášení. Dostáváme se do administrace, přímo do sekce „Inzeráty“.

vložit inzerci

Inzerát se zadává do jednoduchého formuláře. Nejprve zvolíme typ – zda se jedná o nabídku či poptávku. Inzerát nazveme, vybereme kategorii, vepíšeme vlastní text inzerátu a uvedeme na sebe kontakt.

profil inzerát

Když máme vše vyplněno, potvrdíme tlačítkem „Uložit“. Každý příspěvek musí schválit administrátor, takže se profil na stránkách neobjeví hned, ale až po tomto schválení.

V případě dotazů neváhejte a kontaktujte nás. Spojení na nás najdete v sekci kontakt.

Zpět na návody >>

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv