Návod kurzy

Návod na vytvoření profilu kurzu

Vyberte si, zda Vám vyhovuje videonávod nebo preferujete psaný návod s obrázky a odkazy.

Základem pro vkládání jakéhokoliv příspěvku na stránkách a tedy i profilu kurzu je být přihlášen. Pokud si nevíte rady s registrací či přihlášením, inspirujte se v návodu zde>>.

Možností, jak se dostat do administrace a vkládat příspěvky je více, univerzální postup je jít přes box „vložit cokoliv“, který najdete téměř na každé stránce portálu hygienistky.cz a najdete jej i na pravém okraji této stránky s návodem (případně klikněte sem>>). Z nabídky si vybereme, co nás zajímá, tedy „Kurzy (Nabízím kurz / školení.)“. Pokud bychom nebyli přihlášeni, tak nás tady systém vyzve k přihlášení. Dostáváme se do administrace, přímo do sekce „Kurzy“.

vložit profil kurzu

Pomocí celkem jednoduchého formuláře vyplníme všechny potřebné náležitosti. Jedná se o název; cenu v korunách. Sem vyplníme pouze číslo a nebudeme vkládat ani mezery – systém totiž bere jen první údaj před mezerou a neakceptuje nic jiného než číslo. Dále doplníme adresu; telefonní a mailový kontakt a internetovou adresu. Dále můžeme přidat až 10 fotek. První fotka se používá jako profilová – znamená to, že se jednak bude zobrazovat v přehledu kurzů a v detailu profilu se zobrazí jako první. Systém si poradí s různými rozměry a formáty, ale ideální je použít klasický formát – například JPG a dodržet čtvercový rozměr fotky.

Profil kurzu

Dále ve formuláři vyplníme textové pole. Sem mohou přijít jakékoliv informace týkající se kurzu, od základního představení, přes učební plány, důvod proč by si měli studenti vybrat právě Váš kurz až po různá ocenění, certifikáty atd. Doporučuji použít i formátování – například nadpisy, odrážky a zarovnání. Dále je možné vkládat obrázky, videa, odkazy atd. Pokud byste potřebovali nějakou úpravu, s kterou byste si nevěděli rady, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.

Profil kurzu - text

Další část formuláře slouží ke specifikaci termínu pořádání kurzu, termín je možno doplnit i poznámkou. Můžete přidat více termínů.

Profil kurzu - termíny

Poslední částí formuláře je „Poplatek za zveřejnění“, kam vepište částku, kterou jste ochotni za zveřejnění Vašeho profilu zaplatit. Nemáme pevně daný ceník, protože chceme zvýhodňovat příspěvky, které jsou pro běžné uživatele portálu hygienistky.cz přínosné. Pokud chcete pozvat uživatele našeho portálu na zajímavý kurz a nechcete platit za profil, nebojte se do kolonky vepsat nulu, případně poznámku, která administrátorovi osvětlí, proč by profil kurzu měl být zveřejněn zdarma.

Poplatek za zveřejnění

Když máme vše vyplněno, potvrdíme tlačítkem „Uložit“. Každý příspěvek musí schválit administrátor, takže se profil na stránkách neobjeví hned, ale až po tomto schválení.

Nezapomeňte svůj profil sdílet na sociálních sítích a sbírat like.

Samozřejmě v případě potřeby neváhejte a kontaktujte nás. Spojení na nás najdete v sekci kontakt.

Zpět na návody >>

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv