Návod školy

Návod na vytvoření profilu školy

Vyberte si, zda Vám vyhovuje videonávod nebo preferujete psaný návod s obrázky a odkazy.

Základem pro vkládání jakéhokoliv příspěvku na stránkách a tedy i profilu školy je být přihlášen. Pokud si nevíte rady s registrací či přihlášením, inspirujte se v návodu zde>>.

Cest, jak se dostat do administrace a vkládat příspěvky je více, univerzální postup je jít přes box „vložit cokoliv“, který najdete téměř na každé stránce portálu hygienistky.cz a najdete jej i na pravém okraji této stránky s návodem (případně klikněte sem>>). Z nabídky si vybereme, co nás zajímá, tedy „Školy (Zastupuji školu.)“. Pokud bychom nebyli přihlášeni, tak nás tady systém vyzve k přihlášení. Dostáváme se do administrace, přímo do sekce „Profil školy“.

vložit profil školy

Pomocí celkem jednoduchého formuláře vyplníme všechny potřebné náležitosti. Jedná se o název; adresu; telefonní a mailový kontakt a internetovou adresu. Dále máme možnost přidat až 10 fotek. První fotka se používá jako profilová – znamená to, že se jednak bude zobrazovat v přehledu škol a v detailu profilu se zobrazí jako první. Systém si poradí s různými rozměry a formáty, ale ideální je použít klasický formát – například JPG a dodržet čtvercový rozměr fotky.

Profil školy

Dále ve formuláři vyplníme textové pole. Sem mohou přijít jakékoliv informace týkající se školy, od základního představení, přes učební plány, důvod proč by si měli studenti vybrat právě Vaši školu až po různá ocenění atd., záleží to čistě na Vás. Doporučuji použít i formátování – například nadpisy, odrážky a zarovnání. Dále je možné vkládat obrázky, videa, odkazy atd. Pokud byste potřebovali nějakou úpravu, s kterou byste si nevěděli rady, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.

Profil školy - text

Poslední částí formuláře je „Poplatek za zveřejnění“, kam vepište částku, kterou jste ochotni za zveřejnění Vašeho profilu zaplatit. Nemáme pevně daný ceník, protože chceme zvýhodňovat školy, které s naším portálem budou chtít spolupracovat. Pokud nám umožníte představit hygienistky.cz Vašim studentům, rádi Vám profil zveřejníme za symbolickou cenu nebo zcela zdarma. V takovém případě do kolonky vepište poznámku, že máte zájem o spolupráci a my se Vám ozveme.

Poplatek za zveřejnění

Když máme vše vyplněno, potvrdíme tlačítkem „Uložit“. Každý příspěvek musí schválit administrátor, takže se profil na stránkách neobjeví hned, ale až po tomto schválení.

Nezapomeňte svůj profil sdílet na sociálních sítích a sbírat like.

Samozřejmě v případě potřeby neváhejte a kontaktujte nás. Spojení na nás najdete v sekci kontakt.

Zpět na návody >>

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv