Návod slevy

Návod na vytvoření profilu slevy

Vyberte si, zda Vám vyhovuje videonávod nebo preferujete psaný návod s obrázky a odkazy.

Základem pro vkládání jakéhokoliv příspěvku na stránkách a tedy i profilu slevy je být přihlášen. Pokud si nevíte rady s registrací či přihlášením, inspirujte se v návodu zde>>.

Způsobů, jak se dostat do administrace a vkládat příspěvky je více, univerzální postup je jít přes box „vložit cokoliv“, který najdete téměř na každé stránce portálu hygienistky.cz a najdete jej i na pravém okraji této stránky s návodem (případně klikněte sem>>). Z nabídky si vybereme, co nás zajímá, tedy „Slevy (Nabízím slevu nebo výhodu.)“. Pokud bychom nebyli přihlášeni, tak nás tady systém vyzve k přihlášení. Dostáváme se do administrace, přímo do sekce „Slevy“.

vložit slevu

Pomocí celkem jednoduchého formuláře vyplníme všechny potřebné náležitosti. Jedná se o název slevy; výši slevy v %. Sem napíšeme pouze číslo a bez mezer; kód slevy; dále máme možnost přidat až 10 fotek, vztahujících se k dané slevě – tedy fotky produktu, případně logo značky, na kterou se sleva vztahuje, můžete přidat i fotku obchodu nebo printscreen z e-shopu. První fotka se používá jako profilová – znamená to, že se jednak bude zobrazovat v přehledu slev a v detailu profilu se zobrazí jako první. Systém si poradí s různými rozměry a formáty, ale ideální je použít klasický formát – například JPG a dodržet čtvercový rozměr fotky.

Profil slevy

Dále ve formuláři vyplníme textové pole. Mělo by být použito hlavně k popisu slevy, je možné jej využít i k propagaci výrobku, obchodu nebo firmy, která slevu nabízí. Doporučuji použít i formátování – například nadpisy, odrážky a zarovnání. Dále je možné vkládat obrázky, videa, odkazy atd. Pokud byste potřebovali nějakou úpravu, s kterou byste si nevěděli rady, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi pomůžeme.

Profil slevy - text

Další část formuláře slouží ke specifikaci, kde je možné slevu uplatnit. V případě e-shopu doplníme internetové stránky obchodu, v případě kamenné prodejny doplníme klasickou adresu. U obou případů můžeme přidat telefonní a mailový kontakt. Obě varianty je samozřejmě možné kombinovat.

Profil slevy - kde uplatnit

Poslední částí formuláře je „Poplatek za zveřejnění“, kam vepište částku, kterou jste ochotni za zveřejnění Vašeho profilu zaplatit. Nemáme pevně daný ceník, protože chceme zvýhodňovat příspěvky, které jsou pro běžné uživatele portálu hygienistky.cz přínosné. Pokud chcete zveřejnit zajímavou slevu a nechcete za profil platit, nebojte se do kolonky vepsat nulu, případně poznámku, která administrátorovi osvětlí, proč by sleva měla být zveřejněna zdarma.

poplatek za zveřejnění

Když máme vše vyplněno, potvrdíme tlačítkem „Uložit“. Každý příspěvek musí schválit administrátor, takže se profil na stránkách neobjeví hned, ale až po tomto schválení.

Nezapomeňte svůj profil sdílet na sociálních sítích a sbírat like.

Samozřejmě v případě potřeby neváhejte a kontaktujte nás. Spojení na nás najdete v sekci kontakt.

Zpět na návody >>

Vložte svůj profil, kurz, článek, slevu nebo inzerujte.

Vložit cokoliv